Students

Iskolánk története

1991 óta küldetésünknek tekintjük, hogy bemutassuk, és népszerűsítsük a magyar nyelvet a lehető legszélesebb körben. A Magyar Iskola Kft. célja, hogy összekössön mindenkit, aki érdeklődik a magyar nyelv és kultúra iránt, beleértve a nemzetközi diákokat is.

A tanári csapatunk több, mint 40 főből áll: mindannyian a magyar mint idegennyelv oktatásában jártas szakemberek. Jelenleg 400-nál is több aktív diákunk van, akik vagy Budapest belvárosában, a Petőfi Sándor utcai iskolánkban tanulnak, vagy online kurzusainkon vesznek részt.

A magyar nyelvtanfolyamaink úgy lettek kialakítva, hogy minden résztvevő számára élvezetesek és eredményesek legyenek. Garantáljuk, hogy a nálunk töltött idő maximálisan hozzájárul a nyelvi készségek fejlődéséhez vagy akár a szakmai előmenetelhez.

A Magyar Iskola szeretettel vár minden érdeklődőt: legyen az csak egy rövid látogatás, egy nyári kurzus, esetleg egy külföldön eltöltött félév, vagy online tanulás. Új kezdő csoportokat minden hónapban indítunk, de a haladó diákok is bármikor csatlakozhatnak hozzánk, egy szintfelmérés után.

Virtuális séta az iskolában

Magyar Iskola napjainkig