KURZUSOK GYEREKEKNEK

Partneriskolánk számos, kifejezetten a magyar nyelvet tanulni vágyó gyermekek számára készített tanfolyamot kínál. Ezek a kurzusok úgy lettek kialakítva, hogy megfeleljenek a különböző korosztályok és nyelvtudási szintek igényeinek, egyben izgalmas és hatékony tanulási élményt biztosítva. Az interaktív tanulási módszerekre összpontosítva a tananyagot úgy állították össze, hogy a magyar nyelv elsajátítása egyszerre legyen élvezetes és eredményes. Partnerintézményünk büszke arra, hogy inkluzív tanulási környezetet teremt, ahol minden gyermeket bátorítanak és támogatnak a magyar nyelv elsajátításában. Legyen a gyermek kezdő vagy haladó nyelvtudással, partneriskolánk szakosított kurzusai kiváló lehetőséget kínálnak a fiatal tanulóknak, hogy egyaránt oktató és szórakoztató utazásra induljanak a nyelvtanulás világában.

Kállay Andrea
tanító, angol-és MID tanár, tananyagfejlesztő

ügyvezető tulajdonos
Safe in Europe Kft.