SZUPER INTENZÍV REGGELI TANFOLYAMOK

Kezdési dátumok és regisztráció:

8 hét / 128 tanóra
Tantermi:  220.000 ,- Ft / 580,- EUR
Online:  199.000 ,- Ft / 525,- EUR

Szuper-intenzív tanfolyamaink 128 órát foglalnak magukba. Azoknak a diákoknak ajánljuk, akik a magyar nyelvet rövid idő alatt szeretnék elsajátítani, különösen motiváltak, vagy már jól ismerik a nyelvet. Az ár magába foglalja a tanuláshoz szükséges anyagokat és néhány szabadidős tevékenységet. A tanfolyamokon átlagosan tíz-tizenkét diák vesz részt. A nagy létszámú jelentkezés miatt ajánlott, ha legkésőbb egy héttel a tanfolyam megkezdése előtt regisztrálsz, hogy biztosíthassuk a helyedet.

A tanórákat hétfőn, kedden, szerdán és csütörtökön tartjuk délelőtt 10 órától délután 13:30-ig, fél óra ebédszünettel 11.30-tól 12 óráig. Hetente összesen 16 óra van.

A résztvevőknek minden szint végén egy tesztet kell írniuk. Az adott tanfolyam következő szintje a tesztet követő hétfőn indul. Ezek a kurzusok már nem szerepelnek a honlapunkon a kezdési dátumok között.

Tantermi kurzus ára:
220.000,- Ft /580 EUR

A kurzus díja a következőket tartalmazza:

• 128 tanóra magyar nyelvi képzés

• Extra 8 óra Hungarian Skills Fridays (8 x 60 perc)

• Órán használt tananyagok

• Modulzáró teszt

• "MagyarOK" tankönyv (csak azoknak a diákoknak, akik teljes tanfolyami díjat fizettek)

• "MagyarOK" munkafüzet (csak azoknak a diákoknak, akik teljes tanfolyami díjat fizettek)

• Füzet

• Hozzáférés a SchoolDrive rendszeréhez

• Tanúsítvány a kurzus elvégzéséről​

• Regisztrációs díj

Online kurzus ára:
199.000,- Ft / 525 EUR

A kurzus díja a következőket tartalmazza:

• 128 tanóra magyar nyelvi képzés Zoomon

• Modulzáró teszt

• Hozzáférés a SchoolDrive rendszeréhez

• Tanúsítvány a kurzus elvégzéséről​

• Regisztrációs díj

*Az online tanfolyamon a tankönyv (MagyarOK) beszerzése a hallgatók felelőssége. Kezdő tanfolyam esetén A1+ könyvet használják a diákok, minden más esetbe kérünk egyeztess az iskolával. Tankönyvrendelés: http://magyar-ok.hu

A regisztráció határideje a tanfolyam kezdete előtti hétfő. A regisztráció a tanfolyami díj befizetésével válik véglegessé. A helyeket csak a tanfolyami díj befizetése után tudjuk garantálni, a befizetési sorrend alapján.

Kezdési dátumok és regisztráció: