REGGELI INTENZÍV TANFOLYAM

Kezdési dátumok és regisztráció:

8 hét / 64 tanóra
Tantermi:  166.000 ,- Ft / 440,- EUR
Online:  152.000 ,- Ft / 400,- EUR

Reggeli intenzív tanfolyamaink 64 tanórát foglalnak magukba. Azoknak ajánljuk, akik úgy szeretnék csiszolni a nyelvtudásukat, hogy közben dolgoznak, vagy más fontos tevékenységet végeznek. Kezdőktől haladókig minden szinten biztosítunk órákat az év minden szakában, megadva így az esélyt diákjainknak, hogy a tanfolyamok között szünetet tartsanak, vagy folyamatosan járjanak. ​Az intenzív csoportjaink általában kisebbek, átlagosan csoportonként öt tanulóval.

Az órákra heti négyszer járnak a diákok, hétfőn, kedden, szerdán és csütörtökön, reggel 8-tól 9.30-ig.

A résztvevőknek minden szint végén egy tesztet kell írniuk. Az adott tanfolyam következő szintje a tesztet követő hétfőn indul. Ezek a kurzusok már nem szerepelnek a honlapunkon a kezdési dátumok között.

Tantermi kurzus ára:
166.000,- Ft / 440,- EUR

A kurzus díja a következőket tartalmazza:

• 64 tanóra magyar nyelvi képzés

• Extra 8 óra Hungarian Skills Fridays (8 x 60 perc)

• Órán használt tananyagok

• Modulzáró teszt

• "MagyarOK" tankönyv (csak azoknak a diákoknak, akik teljes tanfolyami díjat fizettek)

• "MagyarOK" munkafüzet (csak azoknak a diákoknak, akik teljes tanfolyami díjat fizettek)

• Füzet

• Hozzáférés a SchoolDrive rendszeréhez

• Tanúsítvány a kurzus elvégzéséről​

• Regisztrációs díj

Online kurzus ára:
152.000,- Ft / 400,- EUR

A kurzus díja a következőket tartalmazza:

• 64 tanóra magyar nyelvi képzés Zoomon

• Modulzáró teszt

• Hozzáférés a SchoolDrive rendszeréhez

• Tanúsítvány a kurzus elvégzéséről​

• Regisztrációs díj

*Az online tanfolyamon a tankönyv (MagyarOK) beszerzése a hallgatók felelőssége. Kezdő tanfolyam esetén A1+ könyvet használják a diákok, minden más esetbe kérünk egyeztess az iskolával. Tankönyvrendelés: http://magyar-ok.hu

A regisztráció határideje a tanfolyam kezdete előtti hétfő. A regisztráció a tanfolyami díj befizetésével válik véglegessé. A helyeket csak a tanfolyami díj befizetése után tudjuk garantálni, a befizetési sorrend alapján.

Kezdési dátumok és regisztráció: