VÍZUMÜGYINTÉZÉS

Nyelviskolánkban tisztában vagyunk azzal, hogy a vízum igénylése bonyolult és időigényes folyamat lehet. Annak érdekében, hogy minél zökkenőmentesebb legyen, professzionális vízumügyintézési szolgáltatásokat kínálunk megbízható partnerünk, a Dr. Baráth & Dr. Baráthné ügyvédi iroda közreműködésével.

Megbízható partnereink, a Dr. Baráth & Dr. Baráthné ügyvédi iroda kiterjedt tapasztalattal rendelkeznek a vízumkérelmek és jogi dokumentációk kezelésében. Legyen szó vízumokról vagy bármilyen egyéb bevándorlási ügyintézésről, az ő csapatuk szakértő iránymutatást nyújt, és gondoskodik arról, hogy minden követelmény hatékonyan teljesüljön.

​​

További információért a szolgáltatásaikról, látogasson el a weboldalukra: drbarath.hu vagy küldjön e-mailt az info@drbarath.hu címre.

Segítünk Önnek a tanulmányaira koncentrálni, míg partnereink a vízumügyintézést intézik.