VÍZUM INFORMÁCIÓ

Iskolánk vízum céljából iskolalátogatási igazolást (meghívó levelet) tud kiállítani leendő diákjaink számára, azonban a vízumkérelem benyújtása és az ügyintézés minden tanuló saját felelőssége.

A meghívólevelet akkor tudjuk biztosítani, ha a hallgató kitölti a jelentkezési lapunkat és befizeti a teljes tanfolyami díjat. Az igazolás maximális hossza 3 modul (maximum 6 hónap).

Fontos: Iskolánk házirendje szerint a díjak vissza nem térítendők. Ha egy hallgató vízumkérelem elutasítása (vagy egyéb ok) miatt nem tudja elkezdeni a személyes tanfolyamunkat, a díj felhasználható online tanfolyamainkon. A tanulónak a lehető leghamarabb el kell kezdeni az online tanfolyamot, amint az iskola egy megfelelő szintű tanfolyamot ajánl fel.

További információ: bmbah.hu