Magánóra

A magánórát azoknak az ügyfeleknek ajánljuk, akik sajátos időbeosztásuk miatt nem tudnak részt venni a csoportos órákon; illetve specifikusan szeretnének egy-egy készséget fejleszteni; esetleg nyelvvizsgára vagy állampolgársági vizsgára akarnak felkészülni.

Az órarend kialakítása során alkalmazkodunk az ügyfél igényeihez.

A részleteket és egyéni árajánlatokat az info@hlschool.hu e-mail címen keresztül lehet egyeztetni az iskolával.

Magánórákon részt tudsz venni reggel 7:30-tól este 20.00-ig, hétfőtől szombatig - tanáraink elérhetőségének függvényében.

E-mailen jelzett magánórás igényedre két munkanapon belül válaszolunk. Általában az iskolában tartjuk a magánórákat, de online órákra is van lehetőség.

Vállalati szolgáltatások
Cégek számára is szervezünk magyar mint idegen nyelv képzéseket.
Az ár tartalmazza a tananyagot illetve a Magyar Iskola (nyelvi) Diploma kiállítását is.

Az alábbi kínálat tetszés szerint változtatható, az igényeknek megfelelően (1 tanóra 45 percnek felel meg):
- Általános tanfolyam - 32 tanóra
- Intenzív tanfolyam - 64 tanóra
- Szuper-intenzív tanfolyam - 128 tanóra
- Hétvégi tanfolyam - 32 tanóra

Részletesebb tájékoztatásért forduljanak bizalommal Gansperger Mátyáshoz az info@hlschool.hu e-mail címen.

Hivatásos fordítók és tolmácsok

Műszaki témájú fordítások

Tolmácsolás és fordítás bármilyen nyelvről magyarra és magyarról bármilyen nyelvre

Vállalati anyagok lektorálása